نقش اینترنت بر صنعت تنباکو، فروش و مصرف سیگار توسط نوجوانان
نقش اینترنت بر صنعت تنباکو، فروش و مصرف سیگار توسط نوجوانان

 یک جست و جوی سریع در اینترنت نزدیک به هفتصد هزار سایت مربوط به فروش سیگار بدون مالیات و بدون محدودیت سنی را نشان می دهد. نوجوانان کم سن و سال می توانند از طریق اینترنت و بدون هیچ گونه محدودیتی، به انواع سیگارهای ارزان قیمت دسترسی داشته باشند. 


اینترنت می تواند کنترل دولت را در چهارعرصه برای نظارت بر فروش و توزیع سیگار محدود کند: 
1.
محدودیت فروش به کم سن ها؛
2.
افزایش مالیات به منظور محدودیت مصرف و افزایش درآمد دولت برای هزینه های پزشکی ناشی از مصرف سیگار؛
3.
محدودیت تبلیغ، فروش وهمه گیر شدن؛
4.
تبلیغ برای دورکردن مردم از صنعت تنباکو و فرآورده های آن. 

ترک سیگار

اینترنت نقش عمده ای بر ضد چهار مورد فوق در بسیاری از کشورها بازی می کند. اخیراً به دلیل دسترسی آسان تر مردم به محصولات حاصل از تنباکوی ارزان تر از طریق اینترنت، میزان فروش سیگار افزایش یافته است. یک جست و جوی سریع در اینترنت نزدیک به هفتصد هزار سایت مربوط به فروش سیگار بدون مالیات و بدون محدودیت سنی را نشان می دهد. نوجوانان کم سن و سال می توانند از طریق اینترنت و بدون هیچ گونه محدودیتی، به انواع سیگارهای ارزان قیمت دسترسی داشته باشند. 


  نظرات

profile photo

خیلی تاثیر داره

مردانی

on 1393/09/01 11:03:22 ب.ظ

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر

پست الکترونیک: info@tadbirenasir.com

آدرس کلینیک های ترک سیگار تدبیر نصیر با مدیریت دکتر نصیر دهقان:

شعبه 1 : کارگر شمالی، روبروی مرکز قلب تهران، کوچه مجد، ساختمان پزشکان درمان، طبقه اول

(در این مرکز پژوهش و تحقیقات سیگار و داروهای گیاهی صورت می گیرد و جهت ویزیت به کلینیک سعادت آباد مراجه شود )        

شعبه 2 : سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، خیابان مجد، پلاک 8، درمانگاه تخصصی سعادت آباد، طبقه اول

(پیش از مراجعه هماهنگی شود)                         

                    Google PageRank Checker

پزشک طب سنتی   |   ترک سیگار    |   سایت پزشکی    |   طب سنتی    |   روابط زناشویی

 

دوره رایگان ترک سیگار

ثبت نام رایگان دوره

*ترک سیگار*

فقط کافیست روی تصویر زیر کلیک کنید و نام و ایمیل خود را وارد نمایید تا کتاب راهنمای آموزشی ترک سیگار و همایش دود ممنوع کاملاً رایگان برای شما ارسال خواهد شد.  دسته بندی موضوعات

Skip Navigation Links.

دپارتمان آموزش و تحقیقتدبیر نصیر

پر بازديدترين مقالات كلينيك ترك سيگار

 یک جست و جوی سریع در اینترنت نزدیک به هفتصد هزار سایت مربوط به فروش سیگار بدون مالیات و بدون محدودیت سنی را نشان می دهد. نوجوانان کم سن و سال می توانند از طریق اینترنت و بدون هیچ گونه محدودیتی، به انواع سیگارهای ارزان قیمت دسترسی داشته باشند. 
  
بسیاری از نوجوانان در جامعه امروزی استفاده از دخانیات را نشان ویژه ای برای آزادی خود می پندارند به ویژه زمانی که رفتار آنها توسط عده ای بالاخص هم سالان تحسین شود.
  
 
  
پژوهش ها حاکی از آن است که دلیل اصلی اولین تجربه‌ی سیگارکشیدن، تقلید از بزرگ‌ترها و جمع‌های دوستان و هم‌چنین مشکل‌های عاطفی و عدم‌ موفقیت تحصیلی است.
  
کم کردن سیگار باعث می شود سیگار ارزشمندتر به نظر رسد؛ چون ثانیه شماری می کنید تا نوبت سیگار بعدی تان برسد. به محض اینکه سیگارتان را خاموش کنید این چرخه دوباره شروع می شود.
  
عضو انجمن تحقیقات تنباکو و سیگار با بیان اینکه هر نخ سیگار ۸ دقیقه از عمر انسان می کاهد،گفت: مصرف دخانیات عامل بروز دهها بیماری خطرناک مانند دیابت، انواع سرطان ها، سکته ها، مشکلات تنفسی، اختلالات روانی، زایمان زودرس و ... است.
  

مقالات برگزيده

مدیریت بر مبنای هدف در بیمارستان ها به استقرار اهداف مشخصی در قالب زمان معین و تشریک مساعی کارکنان در اجرای آنها منجر می شود. از این رو لازم است ترکیب مناسبی از اخلاقیات و اجرای اصول ارائه خدمات بهداشتی ایجاد گردد که خود مستلزم مهندسی مجدد ارزش ها و...